HAKKIMIZDA

Arnavutköy’ün sıcaklığını pekiştirecek, tadını artıracak keyfine keyif katacak bir mekan Lipari...      

Arnavutköy’ün o sıcak dokusu ile adeta bütünleşen deniz manzaralı, eski 3 katlı bir binada, sıcacık atmosferi ile konuklarını ağırlayan keyifli bir balıkçı meyhanesi.

Keyifli Bir Balıkçı Meyhanesi Geçmişten gelen sıcak tatlarını bugüne taşıyan tarihi dokusu, yalıları, ile Istanbul Boğazı’nın keyifli semtlerinden biridir Arnavutköy.   

Her gün zengin deniz mahsülleri menüsü ile birlikte, en taze günlük balıkları, birbirinden lezzetli mezeleri bulmanız mümkün.

İsterseniz açık teras, isterseniz kapalı teras, ister alt salonumuzu tercih edebilirsiniz. Dilerseniz küçük bir öğle kaçamağı, dilerseniz rakılı bir aksam sofrasında ailenizle ya da dostlarınızla birlikte denize karşı iyi bir keyif yapabileceğiniz bir mekan Lipari.  

İşletmecisi Niyazi Cengiz, hayatını bu mesleğe adamış. Yıllarca boğazın en seçkin mekanlarında çalışarak edindiği deneyimi şimdi kendi mekanında keyifle sunuyor.

Mesleğiyle ilgili hayatı boyunca öğrendigi en önemli şeyin “müşterinin koşulsuz güvenini kazanmak” olduğunu belirten Cengiz, kendi mekanında...